do kasy suma: 0,00 zł

bezdymek.pl

 

PANO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Anyżkowa 3/6, 72-003 Bezrzecze

 

+48 728 43 01 02

sklep@bezdymek.pl

 

Dlaczego warto wybrać urządzenia podgrzewające tytoń? - poznaj ich możliwości!
Dlaczego warto wybrać urządzenia podgrzewające tytoń? - poznaj ich możliwości!

Czym jest podgrzewanie tytoniu? Czym są urządzenia podgrzewające tytoń?

 
  

Szukasz wygodnej alternatywy dla tradycyjnych papierosów?

 

Bez dymu, popiołu i z ograniczeniem nieprzyjemnego zapachu?

 

Poznaj HiTaste!


 

 Dowiedz się więcej o urządzeniach podgrzewających tytoń — jak działają, czym różnią się od e-papierosów i dlaczego zdecydowanie warto się nimi zainteresować? 

 

Alternatywa na miarę XXI wieku

Na rynku dostępne są alternatywy dla tradycyjnych papierosów. Umożliwiają one ograniczenie dymu tytoniowego, dodanie aromatu, a także sprawienie, że korzystanie z tytoniu będzie bezpieczniejsze dla palacza, jak i jego otoczenia. Obok e-papierosów coraz większą popularność zdobywają podgrzewacze tytoniu. To nowoczesna technologia, dzięki której można cieszyć się smakiem tytoniu od pierwszego do ostatniego pociągnięcia. Bez dymu i popiołu.

 

Podgrzewacze tytoniu a e-papierosy

Zarówno e-papieros, jak i podgrzewacz tytoniu to alternatywy dla papierosów, które nie generują dymu. Podstawową różnicą jest to, że e-papierosy podgrzewają liquid, a nie tytoń. Liquid to połączenie roztworów inhalacyjnych, aromatów oraz nikotyny. Wadą liquidów jest to, że w zależności od źródła pochodzenia mogą zawierać inne — już szkodliwe — dodatki. Wybierając podgrzewacz tytoniu decydujesz się na prawdziwy tytoń we wkładach Heets, które są dostępne praktycznie w każdym sklepie. 

 

Zalety urządzeń podgrzewających tytoń

Przy paleniu tradycyjnych papierosów spalanie odbywa się przy temperaturze ponad 800 stopni. Powstaje dym, popiół, a przy okazji szkodliwe substancje dostają się do powietrza. Palenie wiąże się z nieprzyjemnym zapachem, który pozostaje na ubraniu, w pomieszczeniach, a także może drażnić osoby wokół, narażając je na wdychanie szkodliwych substancji i bycie biernym palaczem. 

Tym samym urządzenia podgrzewające tytoń to zdecydowanie zdrowsza alternatywa! HiTaste podgrzewa tytoń, zamiast go spalać, co zmniejsza ilość substancji szkodliwych nawet o 90%. Podgrzewanie zachodzi przy temperaturze 200-300 stopni Celsjusza i tym samym uwalnia nikotynę. Powstaje aerozol, który nie tylko gwarantuje smak tytoniu, ale także daje satysfakcję porównywalną z paleniem papierosów. Aerozol szybko się ulatnia i wytwarza zdecydowanie mniej zapachu niż papierosy. To kluczowe ze względu na komfort osób postronnych.

HiTaste — postaw na jakość

Na rynku można kupić różnorodne modele podgrzewaczy tytoniu. HiTaste dostępne na bezdymek.pl wyróżnia się funkcjonalnościami, które sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest jeszcze przyjemniejsze. 

 

Bateria 

Na szczególną uwagę zasługuje bateria, która umożliwia wygrzanie do 35 wkładów na jednym ładowaniu. To wystarczająca moc, by wygodnie korzystać z urządzenia i ładować je znacznie rzadziej, niż inne popularne na rynku modele. A gdy już nadejdzie moment ładowania, to wystarczą na to raptem 2 godziny.

 

Balans pomiędzy czasem a temperaturą podgrzewania

HiTaste umożliwia regulację temperatury, jak i czasu podgrzewania. Dzięki zastosowaniu okrągłego ostrza grzewczego następuje lepsza cyrkulacja powietrza, co jeszcze wzmacnia efekty smakowe i pozwala na zachowanie dużej ilości aerozolu. 

 

Design

Podgrzewacz tytoniu HiTaste jest wykonany z aluminium, a do tego jest mniejszy niż inne tego typu urządzenia na rynku. Dostępny jest w 5 kolorach: od klasycznego czarnego, poprzez fioletowy, a skończywszy na złotym. Tym samym łatwo wybrać opcję, która najbardziej wpisze się w gust kupującego. 

 

 

Warto skorzystać z alternatywy dla tradycyjnych papierosów, skoro jest to rozwiązanie wygodniejsze, jak i pozwalające cieszyć się smakiem tytoniu — bez dymu i nieprzyjemnego zapachu!

 

SPRAWDŹ HiTaste 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl